Finn din helsecoach

Anahita Talebi Bahramabadi
anahitas_magasin@hotmail.com

Anne Berit Gransjøen
Registeret for utøvere av alternativ behandling
ab-grans@online.no

Anne Lise H. Skaret
KOPPANG MASSASJETERAPI
Koppang
Registeret for utøvere av alternativ behandling
anneliseskaret@yahoo.no

Ellen Syversen-Rathke
ellensyversen@gmail.com

Heidi Elgvin Rodahl
heidi.elgvin.rodahl@gmail.com

Ingrid Ann-M Grundsten
INGRIDS MASSASJE OG FRISKVERN
Kristiansand
ingrids@massasjeogfriskvern.no

Ingrid Lyngholm Aamodt
Registeret for utøvere av alternativ behandling
energirid@gmail.com

June Gran
Registeret for utøvere av alternativ behandling
junegran@gmail.com

Kari Dahl Gullikstad
APEXKLINIKKEN
Oslo
Registeret for utøvere av alternativ behandling
kari@apexklinikken.no

Kristin Brochmann
Registeret for utøvere av alternativ behandling
kristin@brochmann.no

Kristina Eva Nilsson
Registeret for utøvere av alternativ behandling
kristinanilssonskien@hotmail.com

Liss Tone Johansen
LISS TONES HELSE
Oslo
Registeret for utøvere av alternativ behandling
lisstone76@hotmail.com

Liv Åsesdatter
FRISKVERN OG MASSASJE
Engelsviken/Fredrikstad
Registeret for utøvere av alternativ behandling
liv@friskvernmassasje.net

Renate Vågnes
renatevagnes@hotmail.com

Rie Marie Hunding Harmens
MY TIMOUT
Fornebu
Registeret for utøvere av alternativ behandling
rie.harmens@gmail.com

Silje Hovland Abrahamsen
PULS EGERSUND
Egersund
Silje@pulsegersund.no

Sissel Hopland Tystad
BERGEN FRISKVERN
Bergen
Registeret for utøvere av alternativ behandling
sissel@bergenfriskvern.no

Unni Høiby
Registeret for utøvere av alternativ behandling
unnihoiby@hotmail.com